Pergolas

PERGOLE

W wyglądzie i komforcie korzystania z tarasu liczy się każdy detal. Niezwykle istotne jest zadaszenie, które chroni przestrzeń wypoczynkową przed bezpośrednim nasłonecznieniem, deszczem, śniegiem. W celu dostosowania jej do swoich własnych wymogów, warto rozważyć montaż pergoli. Zadaszenie tego typu to nasza propozycja dla właścicieli domów oraz mieszkań, którzy cenią sobie estetykę otoczenia i lubią wypoczywać na świeżym powietrzu bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Eleganckie pergole tarasowe Projektujemy eleganckie pergole tarasowe i balkonowe, które idealnie pasują do elewacji, stolarki okiennej, ogrodzenia. Naszym celem są zabudowy chroniące przed opadami i słońcem, a zarazem dekorujące zewnętrzną strefę relaksu.

Funkcjonalne pergole i zadaszenia tarasów


Pergole tarasowe

Gustowne pergole tarasowe podnoszą komfort wypoczynku na świeżym powietrzu. Sprawiają, że strefa relaksu prezentuje się elegancko, zapewniając domownikom i ich gościom przyjemny cień oraz chłód. Do tego efektownie wygląda, dlatego w spójny sposób dopełnia ogólnego wizerunku nieruchomości.

Zadaszenia balkonów

Zapewnij sobie przyjemny cień na balkonie. Realizowane przez nas zadaszenia doskonale sprawdzają się nawet w upalne dni. Do ich zaprojektowania i wykonania wykorzystujemy wyselekcjonowane drewno w formie wsporników i pokrycia z blachy, szkła lub poliwęglanu.

Pergole tarasowe i balkonowe

Solidne konstrukcje

Dbamy o najlepszą jakość materiałów – konstrukcji nośnej i pokryć. To dlatego nasze pergole zapewniają ochronę przed słońcem, ale też wiatrem czy opadami.

Różne konfiguracje

Nasze pergole mogą przylegać do ścian budynku lub stać w pewnym oddaleniu od nich. Taka zabudowa jest niezwykle uniwersalna.

Wysoka estetyka

Realizujemy zamówienia na pergole i zadaszenia tarasów, dopasowując je pod względem kolorystycznym oraz rozmiarowym do konkretnego miejsca. Bardzo dbamy o estetyczne wykończenie prac, jak również dopasowanie ich do istniejącej już zabudowy – domu, ogrodu, ogrodzenia, altany.

Le luxe à portée de main !
PARLEZ À UN CONSEILLER ET APPRENEZ PLUS
SUR LES AVANTAGES DE NOS PRODUITS

Czym wyróżniają się nasze pergole?

Pergole tarasowe
Solidna konstrukcja
Estetyczne wykonanie
Krótki czas realizacji
Dużo projektów do wyboru
Indywidualne wykończenie

Partenaires

Adresse ul. Krośniewicka 4B, 09-500 Gostynin Contact complet

STARK HOUSE POUR VOUS

Collaboration avec nous

Restons en contact